دلتنگی
دلگویه ها و درد دلهای خودمانی 
قالب وبلاگ
نويسندگان

پاسخ رهبر معظم انقلاب به سئوالات جوانان :

از دیدن جوانان چه احساسی به شما دست می دهد و اولین مطلبی که به آنها می گویید چیست ؟

وقتی با جوانان هستم و در محیط جوان هستم ، احساس من مثل احساس کسی است که در هوای صبحگاه تنفس می کند ؛ احساس تازگی و طراوت می کنم . آن چیزی هم که معمولاً در ملاقات با جوانان اول بار به ذهن می رسد و بارها به آن فکر کرده ام ، این است که آیا اینها خودشان می دانند که چه ستاره ای در جبین شان می درخشد ؟ من این ستاره را می بینم ؛ اما آیا خودشان هم می بینند ؟ ستاره جوانی ، ستاره بسیار درخشان و خوش طالعی است . اگر جوانان این گوهر قیمتی و بی نظیر را در وجود خودشان حس کنند ، فکر می کنم که انشااله از آن خوب استفاده خواهند کرد .

 


ادامه مطلب
[ سه‌شنبه ٢۸ تیر ۱۳٩٠ ] [ ۱:٠۸ ‎ق.ظ ] [ ج.جلیلی ]

تحولات را که این روزها در کره زمین روی می دهد از نظرگاه های مختلفی تحلیل کرده اند ، اما هیچ یک از این تحلیل ها نتوانسته است از سیطره القائات تبلیغات منتشر در «امپراتوری ارتباطات» خارج شود . امپراتوری ارتباطات همان سرزمین اعتباری است که آقای ملک لو هان آن را «دهکده جهانی» خوانده است؛ تعبیری فریب کارانه که ماهیت این امپراتوری را پوشیده می دارد.
«امپراتوری ارتباطات» فضایی است که یکپارچه که وسایل ارتباط جمعی ساخته اند.ساکنان این امپراتوری که تقریبآ سراسر کره زمین را پوشانده است بی آنکه خود بدانند تحت سیطره حاکمیت واحدی هستند که از طریق وسایل ارتباط جمعی برقرار گشته است.


ادامه مطلب
[ سه‌شنبه ٢۸ تیر ۱۳٩٠ ] [ ۱:٠٠ ‎ق.ظ ] [ ج.جلیلی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دانشجوی کارشناسی ICT
صفحات اختصاصی
RSS Feed